Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 1

Türkcell İçin İnternet Kampanyaları Detayları

Turkcell operatörler içerisinde en iyi çeken operatördür ve kapsama alanı, ötekiler ile yarıştırılamayacak kadar büyüktür. Fakat diğerlerinden daha pahalı bir operatör olması, tercih edilme oranını biraz daha düşürür. Turkcell İçin İnternet Kampanyaları özellikle gençler için çok fazladır. Senenin bazenında, kullanıcılarına bedava internet dağıtması ile dikkat çeken operatör, maksimum kapsama alanının genişliği dolayısıyla, özellikle de köylerde yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Turkcell İnternet Kampanyaları öncelikle yeni abonelere tanınmaktadır. Haydi Gel 2019 adı altında verdiği kampanyası faturalı hatlar için geçerlidir. Turkcell’den hat açanlara yada numarasını taşıyanlara satmaca dönemi süresince her ay 1 ila 3 GB içinde web paket tanımlamaktadır. Turkcell’in en çok internet kazandırdığı uygulama olan BİP sayesinde, kullanıcılar ücretsiz bir şekilde mesajlaşıyor ve her mesajlaşmadan belirli bir web kazanıyor. öteki kampanyalardan bir tanesi de, BİP aracılığı ile toplanan puanlar internete çevrilebilmesi.

Hattını faturasızdan faturalıya taşıyan kullananların katılabileceği diğer bir kampanya ise, faturaları için 750 dk-1000 sms ve 5 GB paketini tercih etmeleri durumunda her ay düzenli olarak kazanabilecekleri 1 GB’dir. öteki bir kampanya da, Turkcell çalışanlamış olurının ve yakınlarının kullanabileceği 2000 DK-1000 SMS/MMS ve 18 GB web içeren tarifedir. Bu tarife, çalışan yakınlarına 76 TL karşılığında verilmektedir. Turkcell’in genel fiyatları düşünüldüğünde, bu tarife oldukca uygun kalmaktadır. Turkcell’in bu senenin sonuna kadar uyguladığı diğer bir tarife ise, hattını 4.5 G’ye çevirenlerin faydalanabileceği parasız 6 ay geçerli 10 GB’dir. Bunun için en yakın şubeden veya mesajşim hattından işlem yapılarak, hat 4.5G’ye çevirilebilir. Tüm kullanıcıların katılabileceği öteki bir tarife de, Turkcell Lifecell’e üye olan tüm kullanıcıların faydalanabileceği tamamen ücretsiz bir kampanya. Turkcell Lifecell’e üye olunduktan sonra, her ayın 14’ü 14.40’ta yapılan çekiliş ile bedava bir sürü armağan kazanma şansı vardır ve katılım tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları Detayları

Türk Telekom da kullanıcılarına her hafta bedava internet ve dakika dağıtan operatörlerden bir tanesidir. Kapsama alanı Turkcell ve Vodafone kadar geniş değildir fakat özellikle faturasız kullanıcılar için paketleri çok ucuzdur. Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları yanı sıra, Türk Telekom evde web için de ciddi kampanyalar düzenlemektedir. Örneğin 3 büyük operatör arasında, evde interneti en ucuza sağlayan operatördür.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları için söylenebilecek en güzel kampanya, Sil-Süpür kampanyasıdır. Kullanıcılar her hafta perşembe günü, bu kampanya ile bedava web ve dakika kazanmaktadır. Bazı paketleri 1 gün ile sınırlanmışken, bazıları haftalık olarak sınırlanmıştır ve özellikle haftalık kampanyalar kullanıcıları çok rahat ettirmektedir.

Türk Telekom’un önemli kampanyalarından bir tanesi Selfy ile yüklenen kontöre 1 GB web paketi vermesidir. Online işlemlere ilk kez giriş yapanlara da, bedava 1 GB internet vermektedir. Bu pakete sahip olmak için, Online işlemlere girip üye olduktan sonrasında 5555’e “1 GB KAZAN” yazıp gönderilmesi gerekir. Faturasız hatlara sunduğu olanaklardan diğer bir tanesi de, 15 TL ve üzeri tüm yüklemelerine 1 ile 5 GB arasında internet armağan etmesidir.

Türk Telekom’un öteki bir ücretsiz internet kampanyası ise, yeni gelen müşterilerine armağan etmiş olduğu 4 GB’dir. Yeni geçen kullananların 2070’e “BALLI 4 GB” yazıp yollamaları gerekmektedir. Hattını 4.5G’ye taşıyan kullanıcılar 1 GB internet kazanırlar. Türk Telekom’dan daha fazla bedava internet kazanmak için, Online işlemler sayfasının devamlı olarak takip edilmesi gerekir.

Vodafone İçin İnternet Kampanyaları Detayları

Vodafone kapsama alanı sıralamasında ikinci sırada yer edinen ve indirimleriyle ve sponsorluklarıyla dikkat çeken bir operatördür. Vodafone İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır ve yalnız internetle sınırlı değildir. Vodafone YemekSepeti, Aras kargo, bazı sinemalar, sosyopix benzer biçimde daha da çoğaltılabilen bazı markalar ile anlaşmalıdır. Özellikle Freezone adı altında belirlediği 26 yaş altı kitleye, ciddi indirimler sağlamaktadır. Esnafı ayrı, öğrenciyi ayrı düşündüğü için, çok fazla tercih edilir.

Vodafone İnternet Kampanyaları, bakıldığında özellikle öğrenciler için gerçek bir avantajdır. Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanımı daha rahat olan operatör, her hafta çarkı çevir seçeneği yardımıyla bedava web ve indirim dağıtır. İnternet seçenekleri 500 mb ile 5 GB arasında değişmektedir. En çok haftalık fırsat vermektedir.

Vodafone web olarak olmasa bile, paket olarak ciddi fırsatlar sunar. Örneğin ailesinde bu operatörü kullananlara extra indirimler yapar ve bu indirimler sineye çekilemeyecek kadar iyi bir miktara sahiptir.

Faturasız İçin İnternet Kampanyaları faturalı kullanıcılarda hissedilen kadar büyük değildir, fakat yine de ödenen ücret öteki operatörler ile kıyaslandığında düşük kalmaktadır. Örneğin 1000 dakika 1000 sms ve 3 GB internet 22 TL ile sınırlanmıştır ve bu paket öteki operatörlerde, 28’den başlamaktadır.

Faturalı İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır, çünkü yıllık sözleşme yapılmaktadır ve bu sözleşme yardımıyla kullanıcı her ay para ödemek zorunda kalmaktadır. Ödenmeyen ücret olması dahilinde hat geçici olarak kapatılır. Sözleşmeyi bozmak için de, ödenmesi gereken fazladan bir mevla bulunmaktadır. Bu yüzden daha azca ücret ödenmektedir. Ek olarak bazı paketler için, ailesinde bu operatörü kullanan kullanıcılara fazladan indirim yapılmaktadır. Bu şekilde 85 TL olan bir paketin 63 TL’ye düştüğü bile vardır. Bunun haricinde geçen yıl gelen bir düzenleme ile sınırsız bildirişim, toplumsal ve youtube paketleri etkinleştirilmiştir. Kullanıcılar isterlerse günlük, haftalık ve aylık olarak sınırsız ek paket elde edebilir. Ya da belirli bir sınır konulmuş paket de alabilir. Örneğin günlük 2GB İletişim Pass paketi ile sınırsız paket içinde bir ücret değişimi mevcut olacaktır.

Yeni gelen bir düzenleme ise, eskiden akşam ve sabah olarak ikiye bölünmüş olan internet paketlerine gelmiştir. Önceleri pakete dahil olan 6GB web sabah 9 ve akşam 9 arasındaki saatler dahilinde ikiye bölünüyordu. Şimdi ise, GB’ler arttırılarak bir düzenleme yapılmıştır ve kullanıcı paketini ikiye bölerken birini düzgüsel web olarak durağan tutmuş, diğerini ise youtube, toplumsal ve gamer paketleri ile sınırlandırmıştır. Bu tarifeye ek olarak iletişim pass ücretsiz verilmektedir. Ek olarak sosyal pass paketine İnstagram, Twitter ve facebook dahil iken, Gamer paketine Youtube ve oyunlar, İletişim paketine ise Whattsapp ve Mesenger dahildir.

Hediye internet

En geniş kapsama alanına haiz olan ve maksimum interneti en uygun fiyata veren operatörün seçilmesi, bu mevzuda oldukça önemlidir. Çünkü aksi takdirde daha azca para ödense bile, İnternet kullananın istediği benzer biçimde çekmeyecek ve seyretmek istediği videolar donacak, sayfalar açılmayacaktır.

Mobil Operatörler birbirleri ile yarış halinde oldukları için, senenin ara araında bazı indirimler yaparlar. Bazı markalara sponsor oldukları süre, o markanın ücretlerini kendi kullanıcıları için düşürürler. Bu tarz indirimler, operatörlere daha çok müşteri kazandırmaktadır. Örneğin Türk Telekom ve Vodafone her hafta kullanıcılarına dakika, sms, internet ve bazı sitelerde indirim benzer biçimde olanaklar sağladığı için, tercih edilirler. Turkcell ise kapsama alanı en geniş operatördür. Ek olarak ayın bazı günlerinde, kullanıcılara gittikleri yerde web kazanabilecekleri bir kapsama alanı oluşturmaktadır.

Beğenebileceğiniz İlahiler